شرکت داروشیشه (سهامی خاص) با هدف تامین بخشی از نیازهای صنعت داروسازی کشور، فعالیت خود را در سال 1365 با سه خط تولید در زمینه تولید انواع پوکه های آمپول، ویال و کارپول آغاز نمود. با تلاش بی وقفه کارشناسان و کارکنان شرکت در سال 1367 تعداد خطوط تولید به 8 خط و در سال 1370 به 12 خط تولید افزایش یافت. شرکت در حال حاضر با به کارگیری تکنولوژی روز این صنعت با 40 خط تولید و توانایی تولید بیش از 900 میلیون عدد پوکه در سال به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع پوکه های آمپول، ویال، کارپول (کارتریج های دندانپزشکی و انسولین) در خاورمیانه فعالیت می نماید.

اعتقاد راسخ سهامداران، کارشناسان و کارکنان شرکت به ارزشهایی از قبیل قانونمندی، احترام به حقوق ذینفعان، بهبود مستمر کیفیت، صداقت و تعهد به کار و نظارت بر تمامی عوامل موثر بر کیفیت محصولات تولیدی خود، قابلیت و پایداری فرایندهای تولیدی را برای دستیابی به سطح کیفیت مورد نظر و رضایت مشتریان ایجاد نموده و با اجرا و پایش مستمر نیازمندیهای مندرج در استاندارد IMS نظام مدیریت کیفیت خود را تضمین نموده است. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه (IMS) و رعایت اصول GMP در کنار استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد، این شرکت نه تنها در خاورمیانه، بلکه در سایر کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی از شهرت و اعتبار کافی نزد مشتریان برخوردار می باشد، به طوریکه در حال حاضر به عنوان یکی از معتبرترین و مشهورترین تامین کنندگان ظروف شیشه ای داروهای تزریقی نزد تمامی تولیدکنندگان معروف دارو در سراسر جهان شناخته شده است.

پیام مدیریت

ما می خواهیم با ارزشترین تولیدکننده در نظر مشتریان خود باشیم. برای رسیدن به این هدف، ما سعی می کنیم نیازهای مشتریان خود را شناسائی نموده، و در ارتباط نزدیک با مشتریان خود کار کنیم.

 

شرکت داروشیشه بدین منظور تلاش می نماید تا با استفاده از افراد متخصص و کارمندان ماهر، توانایی و همچنین دامنه فروش محصولات و فعالیت های خود را با کیفیت بالا گسترش دهد.